МА настаўнікаў беларускай мовы і літаратуры

Мядзведзева Ларыса Іванаўна

педагагічны стаж -19 гадоу

кіраўнік МА настаўнікаў беларускай мовы і літаратуры

Узнагароджана граматай Упраўлення адукацыі Маскоўскага раёна г.Мінска (2010, 2017).

Ларыса Іванаўна накіроўвае сваю працу на  павышэнне ўзроўню школьнай адукацыі, на фарміраванне педагагічнага майстэрства.

Сярод навучэнцаў Ларысы Іванаўны- прызёры раённага этапа алімпіяды па беларускай мове і літаратуры, прызёры раённага этапа навукова- практычнай канферэнцыі, пераможцы конкурсу эпісталярнага жанру, прызёры конкурсу па беларускай мове і літаратуры “Буслік”.

Букшынская Ірына Лявонаўна

педагагічны стаж -33 гады

Узнагароджана граматамі  упраўлення адукацыі Маскоўскага раёна г.Мінска(2005), Ганаровай граматай Камітэта па адукацыі Мінгарвыканкама (2007), удзячнасть упраўлення адукацыі Маскоўскага раёна г.Мінска(2014), Ганаровай граматай упраўлення адукацыі (2017).

Ірына Лявонаўна- творчы і працаздольны настаўнік. Сярод навучэнцаў Ірыны Лявонаўны- пераможцы раённых і гарадской алімпіяд, лаўрэаты раённага этапа навукова-практычнай канферэнцыі, прызёры конкурсу па беларускай мове і літаратуры “Буслік”.

Яромка Наталля Іванаўна

педагагічны стаж -25 гадоу

Узнагароджана Ганаровай граматай упраўлення адукацыi Мiнскага абласнога выканаучага камiтэта (2015), граматай Мiнiстэрства адукацыi (2015).